CMS AnyShape

↓ Přeskočit na navigaci | volejte 223 007 588

Referenční projekty

Redakční systém CMS AnyShape běží na mnoha projektech. Zde najdete seznam vybraných referencí (aktualizováno dne 5.11.2013)

Název projektu Web Datum spuštění Země
2 Barevné Letňany - 2. etapa 2etapa.2barevneletnany.cz červen 2013 Česká republika
SamoSebou.cz www.samosebou.cz duben 2013 Česká republika
Patria Beach Open 2013 www.patria-open.cz duben 2013 Česká republika
BBH www.bbh.cz únor 2013 Česká republika
Radio 1 www.radio1.cz říjen 2012 Česká republika
Prague Rentals www.prague-rentals.com srpen 2012 Česká republika
Restaurant Jiná Krajina www.jinakrajina.cz červen 2012 Česká republika
2 Barevné Letňany www.2barevneletnany.cz květen 2012 Česká republika
Art of Office www.artofoffice.cz květen 2012 Česká republika
KOKOZA, o.p.s. www.kokoza.cz květen 2012 Česká republika
Consolidated Graphics Prague www.cgxp.cz duben 2012 Česká republika
Live IT www.liveit.cz listopad 2011 Česká republika
Tefal Actifry
Facebook aplikace
on.fb.me/u9euhx říjen 2011 Austrálie
Samosebou.cz www.samosebou.cz srpen 2011 Česká republika
Loving Deals www.lovingdeals.fr červen 2011 Francie
Love it UP www.loveitup.com.au březen 2011 Austrálie
Cross Klub www.crossclub.cz květen 2011 Česká republika
Magazín Legalizace www.magazin-legalizace.cz duben 2011 Česká republika
E Foto www.fotokodak.cz březen 2011 Česká republika
Assessment Systems www.asystems.cz červenec 2008 Česká republika
Arcelor Mittal Distribuce
již není v provozu
reference.goodshape.cz/amd-cee/ srpen 2008 Česká republika
StudentPoint www.studentpoint.cz květen 2009 Česká republika
Agentura Student www.student.cz září 2009 Česká republika
Na Zemi
Společnost pro FairTrade
www.fairtrade.cz září 2010 Česká republika
Svět v nákupním košíku www.svetvnakupnimkosiku.cz březen 2011 Česká republika
Příčný řez
Kavárna a restaurace
www.pricnyrez.cz červenec 2009 Česká republika
Kozakov Challenge www.kozakovchallenge.cz březen 2009 Česká republika
Knihy Hudba www.knihy-hudba.cz červenec 2009 Česká republika
Chytré recepty www.chytrerecepty.cz zari 2010 Česká republika
SlevoStar www.slevostar.cz prosinec 2010 Česká republika
Fispoclean www.fispoclean.cz listopad 2008 Česká republika
Živá voda www.zivavoda.cz srpen 2011 Česká republika
Jamie Oliver www.jamieoliver.cz leden 2009 Česká republika
Příchod www.prichod.cz prosinec 2010 Česká republika
GoodShape www.goodshape.cz srpen 2011 Česká republika

Ozveme se Vám

Vyplňte následující formulář a nechte si od nás zavolat!

 

Kontakt

GoodShape, s.r.o.

Národní 340/21, 110 00 Praha 1
info@goodshape.cz
(+420) 223 007 588
(+420) 602 751 231

Navigace